×
Ürünler Sepete Eklendi

Gsmakseusari.com.tr öncelikle son kullanıcıya ve b2b ile toptan teknoloji i ürünleri ile sizlerin deneyimine odaklanan bir Ar-Ge süreci ile tasarlanmıştır. Derinlemesine araştırma ve yenilikçi teknoloji ürünleri nedeniyle bayilerin ve son kullanıcıların günlük ihtiyaçlarını karşılamak için çeşitli seçenekler sunar. Gsmakseusari.com.tr, bir çok teknolojik markayı sizler için bir araya getirmektedir. Markaların kullanıcıların bakış açısından düşünmekte ısrar ettiğini temsil eden "Kullanıcıya dayalı" marka sloganıyla ürünler basitleştirilmiş yüksek estetik, yüksek kalite ve pratik değerle  kolay ve basit bir satınalma deneyimi tasarlanmıştır.

Gsmakseusari.com.tr, farklı olmayı ve özgün tasarımları seven bir ekip tarafından 20 yıllık tecrübe ile kurulmuş olup, samimi ve sizlerin tüm ihtiyaçlarına cevap vermeye çalışan bir ekip tarafından yönetilmektedir.

Gsmakseusari.com.tr, müşterilerine daima kaliteli ve güvenli hizmet sunmaya çalışır.

Gsmakseusari.com.tr, her zaman her ürünün en iyisini, en farklısını, en iyi fiyata, doğru markaları biraraya getirerek, en güvenilir olanını üretip sizlere sunmaktır.

Gsmakseusari.com.tr, müşteri memnuniyetini ve mutluluğunu en üstte tutmayı hedeflemektedir.

Çünkü bizim bakış açımız ürün satmaktan daha önce sizleri daha çok nasıl mutlu edebiliriz? sorusunu cevaplayabilmektir.

Gsmakseusari.com.tr, müşterilerini odak noktası kabul ederek, onlara değer veren ve her konuda çözüm ortağı olmayı ilke edinmiş bir kuruluştur.

Aslında sizler bizim müşterimiz değil iş ortağı arkadaşlarımızsınız.

Çünkü;

Dünyada saygın bir “MARKA” olmak, sizleri ve ülke değerleri en iyi şekilde temsil etme olgusu; kuruluşumuzun ilkesel değerlerinin en başında yer almaktadır.

Birlik her zaman rekabetten daha kuvvetli olduğu bilinciyle bu başarı sadece bizim değil hepimizin başarısı olacaktır.

Bu konuda, şimdiden hepinize kuruluşumuza gösterdiğiniz destekten dolayı çok teşekkür ederiz.

Şirketimiz 2007 yılından beri Türkiye' nin 81 ilinde hizmet vermektedir. Güçlü altyapısı ile sektöre yön vermektedir. Bugün bir çok ileri teknoloji ve yazılımlar sayesinde hayatı kolaylaştıracak sektörel adımları başarı ile atmaktadır. Optimum seviyede müşteri hizmetleri desteği vererek, bayilerin yaşayabileceği sorunlara anlık müdehaleler ile çözüm sağlamaktadır. Bayilerimize katma değerler üreterek ek kazançlar sağlamaktadır.

Şirketimiz her dönem YMM firmaları ile anlaşarak tam tasdik denetim ile kendisini denetletmektedir. Şirketin mali ve ortaklık yapısı oldukça şeffaf ve yatırıma açık bir şekilde kendi öz sermayesi ile geleceğe güvenle bakmatadır. Şirketimizin merkezi Türkiye' nin göz bebeği Tekstilkent' de dir. 

Şirketimiz güçlü bayi ağı ile yaptığı hamlelerle maliyetleri minumum seviyeye düşürerek bayilerimize imkanlar sunmaktadır. Bayilerimize hızlı, güvenilir bir webservis platformu oluşturarak veya İnternet üzerinden de işlem yapabilme olanağı sağlanmıştır. Türkiye' nin 81 ilinde faaliyet gösterek, inanmış kalplerin umudu olmuştur. Bizler inandık, işimizi ve sizleri seviyoruz. Sizler ile birlikte çok daha güzel günlere imza atacağız. Daha yapacağımız bir çok yeniliği bizimle yaşamak ve bu sektörde kazanç sağlamak istiyorsanız hemen bayimiz olun ve Güven Grup Tek. ve İlt. Hiz. İth. İhr. Tic ve San. Ltd. Şti. farkını sizde yaşayın. 

Şirketimiz Winex , Winex Mobile, Schitec telefon aksesuarı markası ile tek yetkili satıcısı ve distrübütörü olarak çalışmaktadır.

Şirketimiz İmeng markasının telefon aksesuarı markası ile tek yetkili satıcı ve distrübütörü olarak çalışmaktadır.

Şirketimiz Factor M markasının internette tek yetkili satıcısı olarak çalışmaktadır.

Şirketimiz Samsung Türkiye telefon aksesuarı ve teknolojik ürünlerde yetkili satıcısı olarak çalışmaktadır.

Şirketimiz Tecno telefon aksesuarı ve teknolojik ürünlerde yetkili satıcısı olarak çalışmaktadır.

Şirketimiz Fineblue markasının tek yetkili satıcı distrübütörü olarak çalışmaktadır.

Şirketimiz Philips Türkiye telefon aksesuarı ve teknolojik ürünlerde yetkili satıcısı olarak çalışmaktadır.

www.guvengroup.com.tr

Abone Ol

Kampanya ve duyurulardan haberdar olabilirsiniz
Sepet (

0

)
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır.
Eğer bir ürün satın almak istiyorsanız almak istediğiniz ürünün sayfasına gidiniz.
Alışveriş Yap