Ürün Ara

Micro Type-C ve İos Lightning Usb Kart Okuyucu


Bulunuğu Kategori : Kart Okuyucu

Marka : Sunix

Sunix marka ürünlerde 10 adet ve üzeri siparişlerinizde sepette %5 indirim

Stok : Var

0 Müşteri Yorumları

66.83 TL liste fiyatı: 

TELEFONDA SİPARİŞ VER

0 212 513 12 83 - 0 530 849 37 44

Tıklayın, telefonunuzu bırakın. Sizi arayalım.


  • +

Micro Type-C ve İos Lightning Usb Kart Okuyucu


Tüm dijital cihazlara sığabilecek 4 farklı arayüz ile donatılmıştır. Lightning konnektörü iOS cihazlar içindir; Mikro USB konektörü Android cihazlar içindir; C Tipi konektör, Macbook Pro ve diğer C Tipi cihazlar içindir; USB konektörü bilgisayarlar içindir. Ancak SD / TF Kartı dahil değildir, lütfen okuyucuya koymak için ekstra bir SD / TF kartı alın.

Destek 8G ~ 128G SD / TF kartı (SD ve TF Kartları Dahil DEĞİLDİR ve içinde depolama yoktur); Okuma hızı: 20 ~ 27M / S; Yazma hızı: 11 ~ 20M / S. Birden Fazla Dosya Türünü Destekleyin - Okuyucu ofis, PDF, sayfalar ve benzerlerini destekleyebilir. Tüm standart SDHC / SDXC ve microSD / micro SDHC / micro SDXC için kompakt kart okuyucu.

USB 3.0, USB 2.0 hızından en az 5 kat daha hızlı olacaktır. HD filmleri, fotoğrafları, müziği ve daha fazlasını aktarmak için yıldırım hızında. Çok amaçlı kart okuyucu ile her zaman, her yerde "iUSB Pro" uygulaması aracılığıyla tüm dosyaları kolayca ve doğrudan PC, Mac, iPhone, iPad, iPod'dan depolar, aktarır ve indirir.

Verilerinizi doğrudan ücretsiz APP "iUSB Pro" üzerinden yönetin (kopyasını oluşturun, taşıyın, silin, yeniden adlandırın ve daha fazlasını yapın); Videoları / Müzikleri oynatın, kişi listenizi yedekleyin ve geri yükleyin, tüm önemli dosya formatları için belge görüntüleyici, ses kaydedici ve SD karttan kart okuyucu aracılığıyla metin düzenleyici.

360 derece gümüş metal döner, USB konektörünü korur. Yüzük, kaybetmemek ve kolay taşımak için anahtar zincirinize veya kordonunuza kolayca takılabilir.

Firma Adı :G Tech Elektronik ve Teknoloji A. Ş.
Firma Adres : Tahtakale Mah, Tahtakale Cad. No:34 A Fatih / İstanbul
Firma Tel: 0 212 513 12 83 - 0 530 849 37 44
Firma ile ilgili yaptığı işler hakkında kısa bilgiler buraya gelecek

© 2020 G Tech Elektronik ve Teknoloji A. Ş. Kurumsal Web Sitesi Yusuf GENCAY tarafından hazırlanmıştır.