Ürün Ara

Vorcom SX Pro 64Gb 10" Tablet


Bulunuğu Kategori : Tablet

Marka : Vorcom

Sunix marka ürünlerde 10 adet ve üzeri siparişlerinizde sepette %5 indirim

Stok : Var

0 Müşteri Yorumları

984.00 TL liste fiyatı: 

TELEFONDA SİPARİŞ VER

0 212 513 12 83 - 0 530 849 37 44

Tıklayın, telefonunuzu bırakın. Sizi arayalım.


  • +

Vorcom SX Pro 64Gb 10" Tablet


Vorcom SX Pro 64Gb 10" Tablet

 

Ürün Detayları


Depolamaktan Korkmayın

64 GB dahili depolama alanı ile dosya ve resimlerinizi depolamaktan çekinmeyin. Yüksek depolama alanı sayesinde bütün dosya ve resimlerinizi kolaylıkla saklayabilirsiniz. Ayrıca sevdiğiniz filmleri tabletinize indirebilir ve istediğiniz her yerde izleyebilirsiniz. Sınırsız oyun yükleyerek kasılma gibi sorunlar da yaşamazsınız.


Kaliteli Kamera Keyfi

Kaliteli çözünürlükte olan ön ve arka kamerası sayesinde istediğiniz gibi güzel fotoğraflar çekebilirsiniz. Fotoğraf çekmek için ayrıca makinaya veya telefon taşıma ihtiyacınız da ortadan kalkmaktadır. Kaliteli fotoğraflar ile modunuzu yansıtabilirsiniz.


Yüksek Hız

8 çekirdekli işlemcisi ile oldukça hızlı çalışır ve yüksek performans sağlamaktadır. Yine yüksek çekirdek sayısına sahip olmasından dolayı tabletlerde sık sık yaşanan donma ve kasılma gibi sorunlar da yaşanmamaktadır.


Mükemmel İşletim Sistemi

Android 9.0 PİE işletim sistemiyle kusursuz bir kullanım sunmaktadır. Oldukça farklı ve yeni özelliklere sahip olmasının yanında özellikleri de oldukça kullanışlıdır. Ayrıca tabletinizi kişiselleştirebilmenizi kolay hale getirmektedir.


Güvenli Kullanım

Yüksek koruma sistemine sahip olması nedeniyle kişisel verileriniz dahil bütün verilerinizi kolaylıkla koruyabilirsiniz. Böylelikle endişelenmeden telefonunuzu kişiselleştirebilmenin özgürlüğü yaşarsınız.


Uzun Ömürlü Kullanım

Uygun şartlar altında kullanıldığında oldukça uzun ömürlü kullanım imkanı sağlamaktadır. Sürekli bozulma, kasılma ve benzeri orunlar yaşama riskleriniz an düşük seviyededir. Üstelik içindeki sistemlerin hepsinin yeni olduğu düşünülürse kullanımda birçok kolaylık da sağlamaktadır.

Firma Adı :G Tech Elektronik ve Teknoloji A. Ş.
Firma Adres : Tahtakale Mah, Tahtakale Cad. No:34 A Fatih / İstanbul
Firma Tel: 0 212 513 12 83 - 0 530 849 37 44
Firma ile ilgili yaptığı işler hakkında kısa bilgiler buraya gelecek

© 2020 G Tech Elektronik ve Teknoloji A. Ş. Kurumsal Web Sitesi Yusuf GENCAY tarafından hazırlanmıştır.