Ürün Ara

Xiaomi Powerbank 10000 mAh PD Kablosuz Taşınabilir Hızlı Şarj Cihazı


Bulunuğu Kategori : Kablosuz Şarjlı Powerbank

Marka : Xiaomi

Sunix marka ürünlerde 10 adet ve üzeri siparişlerinizde sepette %5 indirim

Stok : Var

0 Müşteri Yorumları

226.80 TL liste fiyatı: 

TELEFONDA SİPARİŞ VER

0 212 513 12 83 - 0 530 849 37 44

Tıklayın, telefonunuzu bırakın. Sizi arayalım.


  • +

Xiaomi Powerbank 10000 mAh PD Kablosuz Taşınabilir Hızlı Şarj Cihazı


Xiaomi Powerbank 10000 mAh PD Kablosuz Taşınabilir Hızlı Şarj Cihazı

Temel iletişim ihtiyaçlarının yanı sıra multimedya içeriklerinin takibi ve oyun oynama gibi işlemlerde de kullanılan yeni nesil akıllı cep telefonları ve tabletler, yüksek performanslı donanım bileşenlerine karşın çoğu kullanıcı için yeterli olmayan bataryalarla geliyor. Hâlihazırda, kısa sürede azalan telefon ve tablet bataryası nedeniyle sorun yaşayan ve batarya üretim teknolojilerinin ilerleme kaydetmesini beklemek istemeyenlerin yönelebilecekleri taşınabilir şarj cihazları, telefon ve tabletlerin kesintisiz şekilde değerlendirilebilmesine olanak veriyor. Sektöre girdiği günden bu yana daima gündemde olan ve yüksek kaliteli ürünleri, ulaşılabilir fiyatlar üzerinden teknoloji tutkunlarıyla buluşturan Çin merkezli Xiaomi, taşınabilir şarj cihazı özelinde ürün gamını genişletmeyi sürdürüyor. Tasarımından teknik yeterliliklerine dek pek çok noktasıyla öne çıkan Xiaomi 10000 mAh PD 10W kablosuz taşınabilir hızlı şarj cihazı, markanın en yeni teknolojileri bir araya getirerek oluşturduğu işlevsel çözümlerden biri olarak değerlendiriliyor. Güncel akıllı cep telefonlarında yer alabilen kablosuz şarj özelliğinden yararlanılabilmesini mümkün kılan ve elektromanyetik indüksiyonla telefonları sorunsuz şekilde şarj edebilen Qi teknolojisini destekleyen model, sahip olduğu özelliklerle öne çıkıyor.

Xiaomi Powerbank ile Hem Kablolu Hem de Kablosuz Şarj Mümkün
- Markanın alışılagelen Powerbank tasarımlarından izler taşıyan ürünü, gerek fiziksel yapısı gerekse ağırlığı sayesinde kolayca taşıyabilir, çanta ve geniş cebinize konumlandırarak dilediğiniz yere götürebilirsiniz.

- Üzerinde bir adet USB-C, bir adet de USB-A portları bulunan taşınabilir şarj cihazını kablolu olarak kullanarak akıllı cep telefonu ve tabletlerinizi şarj edebilir, dilerseniz Qi teknolojili cihazlarınızı Powerbank’in üzerine yerleştirerek kablosuz şarj imkânlarından yararlanabilirsiniz.

- Xiaomi Powerbank’in 10000 mAh kapasiteli bataryasını, aynı anda üç farklı cihazı şarj ederek kullanabilir, sahip olduğunuz cihazları kısa sürede tam doluluğa ulaştırabilirsiniz.

- Yekpare alüminyum metal kasa ile korunan, çarpma ve düşmelere karşı dayanıklı hâle getirilen taşınabilir şarj cihazını seyahatlerinizde ve doğa yürüyüşlerinizde güvenle taşıyabilir, muhtemel aksaklıklar neticesinde Powerbank’i performans kaybı olmaksızın kullanabilirsiniz.

- Farklı volt ve amper değerleri sağlayabilen ürünü yalnızca telefon ve tablet şarj işlemlerinde değil kamera, oyun konsolu ve ilgili bağlantı noktalarıyla şarj edilebilen diğer tüm aygıtların şarj edilmesi esnasında değerlendirebilirsiniz.

- Cihazın üzerine konumlandırılan bilgilendirme LED’leri aracılığıyla Powerbank’in doluluk oranını kolaylıkla tespit edebilir, diğer cihazları şarj sürecini ve Powerbank’in kendi şarj işlemini bu doğrultuda yönetebilirsiniz.

Markanın En Başarılı Powerbank Modellerinden Biri
Akıllı cep telefonlarının kablo yardımıyla şarj edilme süreçleri, telefon görüşmeleri, yazışmalar ve benzeri işlemler esnasında kullanıcı için sorun teşkil edebiliyor. Kablonun art arda takılıp çıkarılması ise genellikle istenen bir eylem olmuyor. Tam da bu noktada Xiaomi’nin kablosuz şarj destekli Xiaomi 10000 mAh PD 10W kablosuz taşınabilir hızlı şarj cihazı modelleri devreye giriyor. Kompakt boyutlarına karşın yüksek kapasiteli oluşu, birden fazla bağlantı noktası ve eş zamanlı olarak üç farklı cihazı şarj edebilmesi, modelin en güçlü yanlarını teşkil ediyor.

Kapasite: 10000 mAh, 37 Whr 3.7V
Nominal Kapasite: 6000 mAh, 5V 3A
Çıkış: 10 W (Kablosuz), 18 W (USB-C)
Bağlantı Noktası: Bir adet USB-C, bir adet USB-A
Batarya Tipi: Lityum Polimer

Xiaomi’nin şimdiye kadar geliştirdiği ilk kablosuz taşınabilir Powerbank modeli olma özelliğini taşıyan Xiaomi 10000 mAh PD 10W kablosuz taşınabilir hızlı şarj cihazı özellikleri ile teknoloji tutkunlarının ilgisini çekiyor. Gerek Xiaomi’nin gerekse diğer akıllı cep telefonu geliştirici markalarının ürettiği telefon modelleri ile uyumluluk gösteren ürün, üzerinde bulunan tuş aracılığıyla kablosuz şarj sürecini başlatabiliyor. Özellikle çalışma masasında, şarj kablolarından kaynaklı karmaşayı ortadan kaldırmak ve fiziksel olarak çok yer kaplayabilen kablosuz şarj stantlarını kullanmak istemeyenlerin yönelebilecekleri ürün, boyutlarıyla neredeyse bir telefonu andırıyor. 147,9 mm uzunluğu, 71,6 mm genişliği ve 18,4 mm kalınlığı ile son derece kompakt taşınabilir şarj cihazlarından biri hâline gelen model, 5 ilâ 35 derece sıcaklıkta sorunsuz şekilde çalışıyor. Powerbank’in kablosuz şarj işlemini eksiksiz biçimde yerine getirebilmesi için telefonun cihazdan 5 mm veya bundan daha az mesafede bulunması tavsiye ediliyor. Yine kablosuz şarj işleminin en iyi şekilde tecrübe edilebilmesi için isteğe bağlı olarak telefonların kılıflarından çıkarılarak kablosuz şarj edilmesi öneriliyor.

Xiaomi 10000 mAh PD 10W kablosuz taşınabilir hızlı şarj cihazı üzerinde yer alan USB-A portu, yalnızca telefon ve benzeri cihazların şarjı için kullanılırken USB-C portu ise Powerbank’in şarj edilebilmesinde de değerlendirilebiliyor. USB-C aracılığıyla telefonları şarj edebilen ürün, 18 W güç sağlayabiliyor, kablosuz kullanımda ise 10 W düzeyinde bir güç iletimi gerçekleşiyor. Xiaomi’nin amiral gemisi telefonları kablosuz şarj modunda iki saat civarı bir sürede tam doluluğa ulaşırken kablolu bağlantı ile bu süre çok daha azalıyor. USB-A üzerinden 5V 2.4A, 9V 2A, ve en fazla 12V 1.5A çıkış elde edilebiliyor. USB-C üzerindense 5V 3A, 9V 2A ve en fazla 12V 1.5A çıkış alınabiliyor. Powerbank’in kendisi ise kutu içerisinden çıkan USB kablosu kullanılarak ve hızlı şarj destekli adaptörler kullanılarak dört saat civarı bir sürede tam doluluğa ulaştırılabiliyor.

Şarj İşlemleri İçin Gerekli Aksesuarlar Kutu İçerisinde
Aynı anda üç farklı cihazı şarj edebilmesi, zarif ve taşınabilir fiziksel yapısı, yüksek kapasiteli bataryası ve Xiaomi’ye özgü yanlarıyla öne çıkan model, kutu içeriğiyle de kullanıcıları memnun ediyor. Xiaomi 10000 mAh PD 10W kablosuz taşınabilir hızlı şarj cihazı kutusunda; Powerbank’in kendisi, bir ucu USB-C diğer ucu USB-A yapısındaki yeterli uzunlukta kablo ve kapsamlı anlatımların yer aldığı kullanım kılavuzu bulunuyor.

Üst Düzey Ürünleri ile Gündemden Düşmeyen Teknoloji Markası: Xiaomi
Kurulduğu 2010 yılından bu yana yüksek kaliteli ürünleri erişilebilir fiyat aralıklarına konumlandırma politikasını sürdüren Xiaomi, Çin’in Beijing kentinden çıkan markalar arasında bulunuyor. Şirketin kurucusu konumundaki Lei Jun’un teknoloji sektörünü farklı şekilde tahlil ederek ürün gamını şekillendirmesiyle ünü kısa sürede Çin sınırlarını aşıp dünyaya yayılan Xiaomi; akıllı cep telefonu, tablet bilgisayar, akıllı ev cihazı, taşınabilir bilgisayar ve Smart TV çözümleri üreterek kullanıcıların gönlünü kazanıyor. Sayısı 20 bine yaklaşa çalışanıyla birbirinden başarılı ve yenilikçi ürün geliştirerek sektördeki varlığını her geçen gün daha da güçlendiren marka, birçok alt markayı da bünyesinde barındırıyor.

Pratikliği ve Performansıyla Kullanıcıların Gözde Powerbank Modeli
Xiaomi Powerbank 10000 mAh PD Kablosuz Taşınabilir Hızlı Şarj Cihazı fiyatları ile kısıtlı bütçeli kullanıcıların da rahatlıkla yönelebilecekleri Powerbank modelleri içerisinde boy gösterirken sunduğu olanaklarla da fark yaratıyor. Kutusundan çıktığı an kullanılabilecek şekilde dizayn edilen ve içerisinde belirli oranda şarj bulunan ürünün şarj seviyesinin LED’ler aracılığıyla kontrolünden sonra kullanım kılavuzunda anlatılan şekilde şarj edilmesi gerekiyor. Bataryaların ilk günkü performansını koruması için de cihazın şarjının tamamen bitmeden yeniden doldurulması gerekebiliyor. Bu ve benzeri konularda bilgi alabilmek için kullanım kılavuzunun yanı sıra Xiaomi’nin ürüne dair diğer dokümanlarının incelenmesi önem kazanıyor.

Günlük yaşamda sıklıkla kullandığınız akıllı cep telefonu, tablet, oyun konsolu ve benzeri cihazları zahmetsizce ve kısa sürede şarj etmeyi hedefliyorsanız, Xiaomi’nin geliştirdiği modeli inceleyebilir, kolaylıkla satın alabilirsiniz.

 
Pil Gücü (mAh) 10000 mAh
Pil Gücü 10000 - 19990 mAh
Şarj Durumu Göstergesi Var
USB Çıkış Sayısı 2

 

 

Firma Adı :G Tech Elektronik ve Teknoloji A. Ş.
Firma Adres : Tahtakale Mah, Tahtakale Cad. No:34 A Fatih / İstanbul
Firma Tel: 0 212 513 12 83 - 0 530 849 37 44
Firma ile ilgili yaptığı işler hakkında kısa bilgiler buraya gelecek

© 2020 G Tech Elektronik ve Teknoloji A. Ş. Kurumsal Web Sitesi Yusuf GENCAY tarafından hazırlanmıştır.